Meni, šesti dan riž prehrane zjutraj polportsii riža hruške parov

Allen Carr način, da izgubijo težo prenosa knjigo

Chinese (tibetanska) prehrana je zasnovan za 14 dni z nežnim prehrane. Zjutraj, piti črno kavo ali čaj brez sladkorja in le sedmi dan - zeleni čaj. Zjutraj, piti črno kavo ali čaj brez sladkorja in le sedmi dan - zeleni.

Dijeta uključuje jela od riže, voća, povrća, te mesa u minimalnim količinama. Danas je osnovne „dijete s rižom“, dok u slijedećih 5 dana u prehranu treba dodati mliječne proizvode. Sedmi dan druge faze počnite s „mesnom dijetom s rižom“.

Meni prehrana za en teden Nedelja: Zajtrk: Ena skodelica jagod solati (njegove sestavine lahko jagode, maline, robide, borovnice in / ali češnja in dve žlici navadnega jogurta), jabolko, hruško, skodelico jogurta (približno 150 ml), in pest mandljev.

vadba za hujšanje želodcu stoji video

Šesti dan sem videti kot duh Hamletovega očeta, in se je preselil v steno. Slabost, bruhanje, oteženo dihanje, srce se mi v prsih skoki, tresenje rok.) Sam sem naredil šport, dobrega zdravja, tako povzpela na Google, poiskati vzrok. Izkazalo se je, da lahko pomanjkanje zdrave soli ogrozi zdravje. Na splošno, sem se odločil ostati, saj je. No, jih, ti poskusi.

Tam je komaj na planetu vsaj ena oseba, ki je nikoli ne trpi zaradi driske. Mehko blato, čeprav je bolečina v trebuhu ne spremlja - zelo neprijetna, ampak tudi nevaren simptom.

Ne sme zamenjevati s skodelico riža, lahko oznake za očala (dan 1 dan 2 dni 3-5 ali stekleno posodo, številka 1, številka 2 steklenih №3-5). Na šesti dan vzamete kozarec riža številka 2 Izpustite vodo, jesti riž in ponovno napolniti kozarec riža.